Bumerang Network Nedir?

Bumerang Network Nedir?Birçok webmaster forumunda incelediğim makalelerde “Bumerang Network” hakkında aşırı derecede yanlış bilgi paylaşımları gördüm. Bu nedenle bu makaleyi sizlerle paylaşarak “Bumerang Network” hakkındaki sorularınızı yanıtlamayı planlıyorum.
Kaydolmak için: Bumerang Network

Üyeli Tipleri:
Bonz üyelik: Bronz üyelik Bumerang Network‘ ün en düşük üyelik tipidir. Vereceğim hizmetlerden sadece Hürlist‘ ten faydalanabilirler.
Altın üyelik: Bronz üyelikten sonraki en düşük üyelik tiplerindendir. Vereceği hizmetlerden Yazarkafe dışındaki tüm hizmetlerden faydalanabilirler.
Platin üyelikBumerang Network’ ün en üst üyelik tipidir. Vereceğim hizmetlerden hepsinden faydalanabilirler. Platin üye olabilmek için blogunuzun özgün ve ilgi çekici olmalı ve trafik olarak bumerang şablon görüntülenme oranınızın yüksek olması gereklidir.

Bumerang Network Nedir?
Bumerang Network” Hürriyet tarafından blog yazarlarına sunulan bir hizmettir. Bu hizmet ne işe yarıyor derseniz bu hizmet blog yazarlarınnın trafik ve para kazanması gibi artılara sahiptir. Teklifler ile içerik paylaşımına vb. konularda para kazanabilirsiniz. Bu hizmetler; Bumerang teklifleri, yazarkafe, hürlist ve hürriyet.com.tr de tanıtımıdır.
Yazarkafe: Yazarkafe, aylık 500.000 ve üzeri trafiği olan bir blogcular topluluğudur. Bumerang üyesi blog yazarları bu sisteme yazılarını ekleyerek bloglarına aşırı yüksek trafik çekebilirler.
Bumerang teklifleri: Ara sıra bumerang sizlere blogunuzda yayınlamanız için advertorial içerik önerir eğer bu içeriği blogunuzda yayınlarsanız bumerang bunun karşılığında size bir miktar para öder. Eğer yeterli paranız birikirse ödeme isteyebilirsiniz.
Hürriyet.com.tr de tanıtımı: Blogunuza eklediğiniz bumerang şablonları ve içeriklerin tıklanma oranlarına göre sizin tanıtımınızı yapar ve size ciddi trafikler sağlayabilir.
Hürlist: Bumerang üyeleri bloglarını hürliste ekleyerek trafik elde ederler hem trafik elde ederken seo için önemli bir kriter olan backlink de kazanmış olurlar.