CSNZ WallHack ve SpeedHack Kullanmak

Nexon tarafından geliştirilip dağıtılan Counter-Strike Nexon: Zombies oyununda WallHack açan arkadaşlar için başlarına gelebilecek durumlara karşın bir öğüt niteliğinde bu yazıyı yazıyorum.

1) İndirdiğiniz dosya büyük ihtimal hile değil trojan veya keylogger tipi virüslerdir
Bu çok standart bir durumdur birkaç uyanık insanların hile aradıklarını farkeder ve kendi yaptıkları trojan veya keylogger virüslerini size hile diye atarlar. İndirdiğiniz her dosyayı virustotal ile taramayı unutmayın.

2) Hileyi aldınız artık hesabınız tamamiyle BAN riski kapsamında
Hileyi indirdiğiniz andan itibaren NEXON GAME GUARD ve Xigncode gibi anticheat yazılımlarına ekstra olarak BlackCipher tarzı küçük önlemler de eklenmiş olan oyun sizin hile olduğunuzu birkaç güncellemede kimse ihbar etmese bile tespit ederek sizin banlanmanıza yol açacaktır.

3) Oyuncular sizi videoya alarak ihbar edecektir
Oyuncuların pek çoğu bandicam, fraps gibi programları halihazırda zaten kullanmaktalar. Ekstra olarak oyuna eklenmiş olan video çekme ve demo olarak kaydetme özelliği de işlerini fazlasıyla kolaylaştırmakta. Siz hile ile oynadığınız sırada ekran görüntüleri ve video almak onlar için hiç yorucu bir iş olmayacağı için %100 siz eğlence çıkarırken ihbar ediliyor olacaksınız.

4) Mac ban veya Donanım üzerinden BAN yiyebilirsiniz
Oyunun çok popüler engelleme sistemlerinden birisi olan bu banlar sizin hesabınızı engelleme ancak bilgisayarınızı engeller. Bu banı yedikten sonra oyuna giriş yaptığınız zaman maksimum 3 dakika içerisinde bir popup penceresi açılır ve tamama bastığınızda oyun kapanır. Sürekli olarak bu tip bir ban yeme riskiyle yaşarsınız.

İşin özü hile kullanmayın her türlü sizin zararınıza olur pek çok Counter-Strike versiyonu var 1.6 veya herhangi bir sürümde hileyle oynayın daha avantajlı olacaksınız.