Instagram Profil Fotoğrafını Büyütme ve İndirme

Instagram Profil Fotoğrafını Büyültme ve İndirmeInstagram Profil hesapları günlük yaşamda kullandığımız şu sıralar çok popüler olan ve görünüşe göre uzun bir süre popüler kalacak olan bir sosyal paylaşım uygulamasıdır. Özellikle mobil kullanıcıları hedeflemesiyle güzel bir ivme yakalayan Instagram özellikle Facebook tarafından satın alınmasının ardından büyük bir patlama yaptı ve neredeyse artık hepimizin Instagram hesabı var.

Pek çoğunuzun da farkında olduğu üzere Instagram kullanıcılarının profil fotoğrafını diğer kullanıcıların büyük boyutta görmesine veya indirmesine izin vermiyor. Ben de herhangi bir kullanıcının profil fotoğrafını büyük boyutta incelemek veya indirmek isteyen arkadaşlar için bu yazıyı yazıyorum.
Sosyal ağlarla ilgili diğer paylaşımlarımı görmek için Sosyal Ağ kategorimi ziyaret edin.

PROFİL FOTOĞRAFI İNDİRME SİTESİNE GİTMEK İÇİN TIKLA…

Kullanım:

  • Yukarıda vermiş olduğum siteye girin ve aşağıdaki görselde olduğu gibi profil fotoğrafını büyük boyutta görüntülemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını kutucuğa yazın. (Örneğin biz Muharrem İnce’nin profil fotoğrafını görüntülemek istiyoruz.)
    İnstagram Fotoğraf İndirme
  • Ardından Submit butonuna tıklayın ve aşağıdaki gibi şahısın profil fotoğrafı ve hemen altında indirme butonu yer oluyor isterseniz sadece inceleyebilir isterseniz de indir seçeneğini kullanarak indirebilirsiniz.
    İnstagram Profil Fotoğrafı Büyültme
  • Tüm işlem bu kadar bundan sonra dilediğiniz herkesin profil fotoğrafını bu şekilde görüntüleyebilir veya indirebilirsiniz.