MyBB FragStar Teması İndir

MyBB FragStar Teması İndirMyBB üzerinde çalışmalar yaptığımı bir önceki “MyBB LeakSX Teması İndir” yazımda söylemiştim şimdi ise LeakSX teması kadar güzel olan bir MyBB teması ile karşınızdayım bu tür temalar Türkiye’de pek yayılmadığı için rahatlıkla kullanabilirsiniz yurt dışında bu tarz temalar rövanşta iken bizimkiler daha varsayılan tema üzerinde çalışmalar yapmaktalar bu yüzden yayılmamakta bu tarz temalar. Bir kaç bilgi verdikten sonra indirme linkini aşağıda koymuş olacağım.

 Temanın Kurulumu:
  • Aşağıda vermiş olduğum linkten indirdiğiniz “MyBB FragSta r Temasi.rar” isimli WinRAR Arşivini masaüstüne çıkarın.
  • Masaüstüne “FragStar” isminde bir klasör gelmiş olacak bu klasörün içerisinde sizi 5 adet renk seçeneği karşılayacak her birinin içerisinde “images, jscripts, xml” adında klasörler var istediğiniz rengin klasörünün içerisindeki “images” ve “jscripts” klasörlerini forumun kurulu olduğu dizine atın.
  • Daha sonra forumumuzun yönetici paneline giriş yapalım ve şu adımları izleyelim Temalar & Şablonlar >> Tema Yükle kısmından “FragStar.xml” isimli XML dosyamızı yükleyelim. Bu kadar artık MyBB forumunuzda FragStar teması kurulu.

Ekran Görüntüsü:
MyBB FragStar Teması İndir