MyBB LeakSX Teması İndir

MyBB LeakSX Teması İndirMerhaba dostlarım bu aralar bilgisayarımda localhost içerisinde MyBB üzerinde projelere kafa yormaktayım, MyBB forum yazılımını en son 2-3 yıl önce kullanmıştım ve “vbulletin forum yazılımıysa MyBB ne ya hu?” diyerek vbulletin üzerinde çalışmaya ısrarla devam etmiştim. Forum kullanmamı gerektiren bir projem sayesinde MyBB‘ ye bir şans vermek istedim ve forum bölümünü MyBB ile oluşturdum. 2-3 yıl önceki MyBB‘ den eser kalmamıştı günümüzde Xenforo, vbulletin‘ e son darbeyi vurmaya hazırlanırken MyBB sessiz sessiz kendisini çoğu ücretli forum yazılımından daha kullanışlı hale getirmeyi başarmış ve hala devam etmekte. Ben de bizlerin pek alışık olmadığı temaları paylaşmaya başlayacağım bu yazımda da sizlere LeakSX isimli temayı paylaşacağım. Bir kaç bilgilendirme ve kurulumdan sonra indirme linkini eklemiş olacağım.

Temanın Kurulumu:

  • Aşağıda vermiş olduğum linkten indirdiğiniz “MyBB-LeakSX-Temasi.RAR” isimli WinRAR Arşivini masaüstüne çıkarın.
  • Masaüstüne “LeakForums Theme” isminde bir klasör gelmiş olacak bu klasörün içerisinde “Sunucuya Yüklenecek Dosyalar” isminde bir klasör bulunmakta bu klasörün içindeki klasörleri forumunuzun kurulu olduğu dizine atın.
  • Daha sonra forumumuzun yönetici paneline giriş yapalım ve şu adımları izleyelim Temalar & Şablonlar >> Tema Yükle kısmından “LeakSX-GenelindenBlog.xml” isimli XML dosyamızı yükleyelim. Bu kadar artık MyBB forumunuzda LeakSX teması kurulu.

MyBB LeakSX Teması İndir