WordPress FilmMag Responsive Film Teması İndir

Uzun zamandır bir film scripti veya teması paylaşmadığımı farkettim. Bu konudaki açığı film, video, dizi temaları ve scriptleri ile kapatmayı planlıyorum. Bu temayı birkaç sitede gördüm sektörde pek yaygın değil fakat tasarım olarak en iyilerinden birisi diyebilirim. Linklerimin hiçbirini kazanç sağlayabileceğim bir sunucuya veya link kısaltma servislerine eklemiyor sizleri sıkmak istemiyorum Bir sorununuz olursa aşağıdaki yorum kısmından yazmayı unutmayın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.
Temanın Özellikleri:
Mobil Cihazlar Ve Tabletler İçin Özel Arayüz
Filmmag sadece masaüstünde değil tablet ve akıllı telefonlarda sorunsuz bir şekilde görünüyor.
WordPress Menü Desteği
WordPress menü desteği sayesinde sınırsız bir şekilde menü kurulumu yapacaksınız.
Mobil Uyumlu Reklam Alanları
Tamamen yönetim panelden kullanılan video önü başta olmak üzere 6 adet mobil uyumlu reklam alanı.Dilediğiniz reklam alanını yönetim panelinden kolayca açıp-kapatabilirsiniz.
Taxonomy kullanımı
Gelişmiş Taxonomy sayesinde filmlere özel oyuncu,yönetmen,senarist,yapımcı,imdb,ülke etiketleri ile kolayca link ağı öreceksiniz.
Şık Manşet Sistemi
Şık manşet sistemi ile istediğiniz etiket altında istediğiniz kadar filmi göstereksiniz. Bu ayarların tamamını tema panelinden kontrol edeceksiniz.
Üye Sayfası
Üye sayfası sayesinde kullanıcıların yaptıkları son yorumlar profil sayfalarında görünecektir.
Kurulum:
  • Aşağıdaki linkten temayı indirin ve RAR dosyasından çıkartıp temanızın bulunduğu klasöre atın.
  • Daha sonra buraya tıklayın ve lisans alabileceğiniz siteye gidin, siteadresiniz.com şeklinde site adresinizi yazın ve lisans kodunuzu alın.
  • WordPress panelinizden tema kurulumunu yaparken size lisans soracaktır o kopyaladığınız lisansı yapıştırın ve temayı kullanmaya başlayın.
Tam Boy: